sprzedaż - Dom - Dębnica Kaszubska

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D029
Status oferty: aktualna
Cena: 450000 zł
Lokalizacja: Gmina: Dębnica Kaszubska
Miescowość: Dębnica Kaszubska
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia domu: 165 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 713 m²
Piwnica: Nie
Garaż: Nie
Ogrzewanie: piec
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Dębnica Kaszubska,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

DOM wybudowany w nowoczesnej technologii zgodnie z projektem „DOM W OLIWKACH PD” o pow. użytkowej 165 m2 posadowiony na działce o pow. 713 m2 w bardzo spokojnej okolicy na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w otoczeniu zieleni i lasu. Dom w bardzo zaawansowanym stanie budowy, do zamieszkania brak okładzin podłogowych, wykończenia łazienek wraz z białym montażem oraz wyposażenia kuchni. Na tym etapie sprzedający nie chce ingerować w gusta przyszłych właścicieli. Dach wielospadowy kryty dachówką ceramiczną ocieplony wełną mineralną, okna drewniane z żaluzjami zewnętrznymi. Wszędzie rozprowadzona instalacja elektryczna, komputerowa, internetowa, TV oraz monitoring. Wentylacja grawitacyjna. Tynki maszynowe. Wyprowadzona instalacja do oświetlenia zewnętrznego budynku oraz do zamontowania siłowników bramy wjazdowej. Na parterze w części dziennej rozprowadzone ogrzewanie podłogowe (salon, kuchnia, przedpokój) w pokojach grzejniki.

Ogrzewanie piecem z zasobnikiem na Eko groszek sterowany elektronicznie z buforem ciepła. Piec zespolony z kominkiem z płaszczem wodnym znajdującym się w salonie (jeśli palimy w kominku piec przechodzi w stan spoczynku). Alternatywnie podgrzewanie wody z zamontowanych solarów.

Działka splantowana i nawieziona żyzną ziemią. Ogrodzenie w trakcie budowy. Nieruchomość do wydania po akcie przeniesienia własności.

Cena podlega indywidualnym uzgodnieniom.