sprzedaż - Dom - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D028
Status oferty: aktualna
Cena: 739000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Ryczewo
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 7
Powierzchnia domu: 277 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 955 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: gazowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Słupsk, Ryczewo
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

WILLA o powierzchni całkowitej 359,50 m2 posadowiona na działce o powierzchni 955 m2, położonej na Osiedlu RYCZEWO w Słupsku, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Kaszubskiej. Budynek czterokondygnacyjny.
KONDYGNACJA I (podpiwniczenie pow. 85,50 m2): częściowo odremontowane. Zaadaptowano jedno z pomieszczeń na pralnię, drugie na pokój fitness. Podłogi wyłożone terakotą. Pozostałe dwa duże pomieszczenia wymagają odświeżenia.
KONDYGNACJA II : ganek, przestronny holl prowadzący do kuchni z jadalnią oraz do pokoju dziennego z przejściem do ogrodu zimowego. Pokój dzienny połączony jest z gabinetem przesuwnymi drzwiami, i pokojem gościnnym. Na tej kondygnacji umiejscowiono WC dla gości.
KONDYGNACJA III: cztery sypialnie, łazienka, pomieszczenie pomocnicze, przedpokój.
KONDYGNACJA IV: Poddasze użytkowe pow. 63 m2 z ocieplonym stropem do adaptacji zgodnie z własną aranżacja (pracownia, pokój rekreacyjny, mieszkanie). Działka zagospodarowana z licznymi nasadzeniami i starodrzewem. Na posesji są pomieszczenia zaadoptowane na dwa garaże.

W skład sprzedaży wchodzi również działka sąsiednia o powierzchni 1226 m2 z pozwoleniem na budowę pawilonu mieszkalno – usługowo – gastronomicznego z zatwierdzonym projektem. Przedmiotową działkę można nabyć jako integralną część za dodatkową opłatą (cena 190.000,- pln) jako teren rekreacyjny na polepszenie warunków nieruchomości zabudowanej lub przeznaczyć ją zgodnie z pierwotnym zamysłem właścicieli na usługi albo w perspektywie z uwagi na niepowtarzalną lokalizację na działkę budowlaną pod budownictwo mieszkaniowe.

Nieruchomość dla lubiącej komfort rodziny, zarówno jedno jak i wielopokoleniowej. Zaletą jest możliwość adaptacji strychu na cele mieszkalne , a wysoko posadowiona piwnica z oknami może spełniać rolę pracowni, warsztatu etc. Sąsiedztwo terenów rekreacyjnych: Lasek Północny, korty tenisowe, boiska sportowe, park miejski ze stawem. Bardzo dobra komunikacja z resztą miasta. W willi został przeprowadzony częściowo staranny remont. Nieruchomość zachowała swój pierwotny rezydencjonalny klimat.

CENA ORAZ WYDANIE NIERUCHOMOŚCI PODLEGA INDYWIDUALNYM UZGODNIENIOM.