sprzedaż - Działka - Głobino

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: G121
Status oferty: aktualna
Cena: 78000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Głobino
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia działki: 6200 m²
Typ działki: leśna
Lokalizacja

Głobino,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Działka leśna niezabudowana o powierzchni 6200 m2 położona w obrębie ulicy Przy Lesie i Pogodnej w miejscowości Głobino, gmina Słupsk.

Działka usytuowana jest w odległości ok. 50 metrów od drogi głównej: kierunek na Warblewo, jest zalesiona – klasyfikacja gruntu LIV, ma bezpośredni wjazd z utwardzonej drogi gminnej.

Kształt działki zbliżony do prostokąta o bokach ok. 50 m X 120 m.

Dla terenu, na której leży działka nie ma aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, jednak przedmiotowa działka objęta jest Uchwałą Rady Gminy Słupsk w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębu Głobino, gm. Słupsk.

Grunt leśny przedmiotowej działki nie jest objęty uproszczonym planem urządzania lasu ani też nie została wydana w stosunku do niego decyzja na podstawie ustawy o lasach

Działka bezpośrednio, po obu stronach graniczy z dwoma małymi działkami zalesionymi (powierzchnia i kształt tych działek jest podobna do oferowanej działki).
Na następnej działce za działką zalesioną, w odległości ok. 50 metrów od granicy działki jest pobudowany budynek mieszkalny. Nieco dalej znajduje się ujęcie wody, naprzeciw zaś znajduje zamieszkały mały dom jednorodzinny.

Głobino od północy graniczy z miastem Słupskiem. Połączenie ze Słupskiem umożliwiają autobus słupskiej komunikacji miejskiej oraz PKS w Słupsku S.A.

W Głobinie siedzibę ma Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk pełniące funkcję ośrodka kultury oraz ośrodek zdrowia prowadzony przez NZOZ Kobylnica oraz NZOZ Słupsk. W miejscowości funkcjonuje szkoła podstawowa wyposażona w halę sportową oraz boisko sportowe.
W centrum Głobina stoi kościół.
Miejscowość posiada również stację benzynową, dwa sklepy spożywcze oraz nowo wybudowaną ścieżkę rowerową łączącą Głobino z obwodnicą miasta Słupska.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Pośrednik prowadzący - licencja nr 1891