sprzedaż - Dom - Smołdzino

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D024
Status oferty: aktualna
Cena: 299000 zł
Lokalizacja: Gmina: Smołdzino
Miescowość: Smołdzino
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia domu: 130 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 4062 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: piec
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Smołdzino,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w Smołdzinie i stanowi ona dwie bezpośrednio przylegające do siebie działki zabudowane budynkiem mieszkalnym i zabudowaniami gospodarczymi. Powierzchnia gruntu wynosi 4 062 m 2.

Budynek mieszkalny to dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok. 70 m 2 na parterze oraz ok. 60 m 2 na piętrze. Na parterze sień, korytarz, 3 pokoje przechodnie, pomieszczenie kuchni i łazienka z WC.

W sieni na podłodze terakota, ściany malowane, okna PCV. W kuchni nowe okno PCV, na podłodze panele, ściany malowane. W łazience glazura i terakota, umywalka, prysznic, WC i zbiornik na ciepłą wodę. Z kuchni wejście do łazienki z WC i do 2 wyremontowanych pokoi, gdzie ściany są malowane, w jednym panele, w drugim malowana podłoga drewniana, okna PCV. Trzeci pokój, największy, bardzo słoneczny wymaga remontu. Na parterze planowane ogrzewanie kominkowe, instalacja ogrzewcza rozprowadzona.

Z korytarza wejście drewnianymi schodami na piętro. Tam dwa słoneczne pokoje, kuchnia i łazienka z WC. Stan do kapitalnego remontu. Ogrzewanie piecowe.

Na posesji zabudowania gospodarcze z czerwonej cegły. Do wykorzystania duża powierzchni pomieszczeń parterowych. W jednym budynku możliwość adaptacji pomieszczeń na piętrze na cele mieszkalne. Do budynku doprowadzony prąd i woda. Kanalizacja gminna przy budynku. Na działce nasadzenia drzew owocowych i ozdobnych. Wjazd na posesję bezpośrednio z drogi powiatowej przez 2 bramy wjazdowe. Całość ogrodzona, od frontu płotem z siatki.

W Smołdzinie znajdują się szkoły, przedszkole, apteka, bank, kościół, liczne punkty handlowe i usługowe. Doskonałe miejsce na przygotowanie miejsc noclegowych dla turystów licznie odwiedzających okolice Smołdzińskiego Parku Narodowego. Znajdują się tu licznie ścieżki rowerowe oraz wiele atrakcji turystycznych o walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Stąd blisko nad morze Bałtyckie, nad liczne jeziora i do lasu. Bogactwo przyrody, czyste środowisko naturalne gminy Smołdzino czyni to miejsce atrakcyjnym dla poszukujących wypoczynku i rekreacji.