sprzedaż - Działka - Zagórzyca

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: G099
Status oferty: aktualna
Cena: 204000 zł
Lokalizacja: Gmina: Damnica
Miescowość: Zagórzyca
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia działki: 13600 m²
Typ działki: budowlana
Dojazd: asfaltowy
Gaz: brak
Kanalizacja: na działce
Prąd: na działce
Woda: na działce
Szambo: Nie
Lokalizacja

Zagórzyca,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Na sprzedaż duża nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,36 ha zlokalizowana w cichej i malowniczej miejscowości - Zagórzycy (gm. Damnica). Działka zawiera grunty orne klasy IVb, łąki klasy IV oraz wody. Nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, posiada natomiast decyzję o warunkach zabudowy, która pozwala na utworzenie zabudowy zagrodowej w istniejącym gospodarstwie rolnym poprzez budowę budynku mieszkalnego dwurodzinnego w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch budynków gospodarczych.

WARUNKI W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY:
- szerokość elewacji frontowej - nie określa się.
- wysokość elewacji frontowej od poziomu przyległego terenu do okapu dachu - maksymalnie 5m.
- geometria dachu - dachy dwuspadowe, z możliwością realizacji lukarn i naczółków, o kalenicy głównej, równoległej do drogi, kącie nachylenia połaci dachowych - 35 - 45 stopni.
- projektowana powierzchnia zabudowy - nie ustala się.
- na wszystkich obiektach stosować jednakowe materiały i elementy wykończeniowe.
- projektowany wjazd na posesję z przyległej drogi gminnej.

Na działce aktualnie znajduje się 35 m kw. domek (zaplecze budowy). Do niego doprowadzona jest instalacja elektroenergetyczna i wodnokanalizacyjna. Na terenie nieruchomości znajduje się własne ujęcie wody (pozytywna opinia Państwowej Inspekcji Sanitarnej) - własna studnia głębinowa, hydrofornia i 300 litrowy zbiornik na wodę.

Działka ogrodzona, z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów owocowych oraz z wydzielonym miejscem wypoczynkowym (tu roślinność ozdobna).

Dojazd do nieruchomości utwardzoną drogą gminną.

Zagórzyca: wieś - ulicówka w Polsce, w województwie pomorskim, powiecie słupskim, w gminie Damnica, nad rzeką Charstnicą. Siedziba sołectwa Zagórzyca. W centrum wsi neogotycki kościół pw. św. Józefa z 1844r. Znajdują się tutaj również dwa sklepy i szkoła podstawowa. Bardzo dobra komunikacja ze Słupskiem (około 18 km) i pobliskimi miejscowościami (Główczyce, Łeba, Potęgowo, Wicko) dzięki przystankom NORD Express i PKS Słupsk.