sprzedaż - Dom - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D091
Status oferty: aktualna
Cena: 470000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Słowińskie
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 4
Powierzchnia domu: 110 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 591 m²
Piwnica: Nie
Garaż: Tak
Ogrzewanie: gazowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Słupsk, Słowińskie
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem o powierzchni użytkowej 109,62 m2 (powierzchnia podłóg 145 m2) położony we wschodniej części Słupska na osiedlu Słowińskim przy ulicy Lipowej na działce o powierzchni 591 m2.

Dom wybudowany w 2011 roku według indywidualnego projektu, w którym wszystkie pomieszczenia zostały dostosowane do kierunków świata, dzięki czemu dom przez cały dzień jest pełen światła dziennego i słońca.

Dom w zwartej bryle zabudowy, energooszczędny, ogrzewany gazem z sieci miejskiej (kocioł kondensacyjny Vaillant, zapewniający również dostawę ciepłej wody ). Ogrzewanie domu mieszane: na parterze (poza sypialnią) ogrzewanie podłogowe, na poddaszu i w sypialni na parterze – grzejniki ścienne.

Parter domu o powierzchni 84,02 m2 stanowi powierzchnię mieszkalną z zaznaczoną strefą dzienną (salon połączony otwartą przestrzenią z jadalnią i kuchnią) i nocną oraz 1 stanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze.
Parter zajmują:
- wiatrołap 4,45 m2
- hall ze schodami na poddasze 11,40 m2
- sypialnia 12,65 m2
- łazienka 6,24 m2
- pokój dzienny z jadalnią 21,05 m2
- aneks kuchenny 4,98 m2
- pomieszczenie gospodarcze 5,25 m2
- garaż 18,00 m2.
Na poddasze użytkowe prowadzą drewniane ażurowe schody ze stopniami drewnianymi (buk) nadające wnętrzu lekkości.
Poddasze użytkowe o powierzchni 25,60 m2 zajmują:
- gabinet 11,67 m2
-pokój gościnny 9,50 m2
- komunikacja 2,73 m2
- wc 1,70 m2.
Obecnie gabinet , pokój gościnny i komunikacja stanowią jedną otwartą przestrzeń, ale w każdej chwili można dokonać podziału na dwa pomieszczenia poprzez postawienie ścianki i montaż drzwi.

Salon posiada duże przeszklone powierzchnie i drzwi balkonowe z wyjściem na taras oraz okno od strony południowej zapewniając tym samym komfort cieplny pozwalający na redukcję kosztów ogrzewania.
W salonie znajduje się kominek z żeliwnym wkładem kominkowym BeF 450 czeskiej Firmy BeF Home (produkującej wysokiej jakości wkłady kominkowe z niemieckiego żeliwa, eksportując na cały świat 65% swojej produkcji). Z zewnątrz kominek obłożony jest kamieniem naturalnym – trawertynem.

W sypialni na parterze w cenie na wyposażeniu pozostaje wykonana na wymiar szafa w zabudowie z drzwiami przesuwanymi z lustrem.

W łazience zamontowano kabinę natryskową ale jest możliwość zmiany na montaż wanny.
Jest również możliwość wykonania natrysku w wc na poddaszu - niedużym przesunięciem jednej ściany.
Odpowiednio do funkcji pomieszczeń: na podłogach panele podłogowe lub płytki ceramiczne, na ścianach gładzie malowane na kolor lub płytki ceramiczne.

Budynek wykonany z bloczków suporeks HH na pióro i wpust, ściany ocieplone styropianem , wykonana struktura zewnętrzna tynku. Podłogi ocieplone styropianem o twardej strukturze.
Dach skośny dwuspadowy o kącie nachylenia 30 stopni, o konstrukcji drewnianej krokwiowo-jętkowej, ocieplony wełną mineralną o grub. 20 cm, kryty blachodachówką .
Okna 3 szybowe PCV okleina (złoty dąb) , uchylna brama garażowa Hörmann sterowana pilotem, drzwi wejściowe do domu stalowe antywłamaniowe, drzwi wejściowe z domu do garażu Hörmann dymoszczelne spełniające wszelkie warunki p/poż.

INTERNET W DOMU: w kwietniu 2018 roku do budynku został doprowadzony kabel światłowodowy, który gwarantuje stabilne, niezależne od aury, ilości użytkowników szybki internet.

Działka o równym terenie, w kształcie prostokąta, ogrodzona i zagospodarowana: podjazd wyłożony polbrukiem, taras i podest wejściowy do domu wyłożone płytkami mrozoodpornymi, liczne nasadzenia kwiatów, krzewów i drzew, dwa gospodarcze domki drewniane, drewutnia.
W cenie zawarty jest udział 1/7 w drodze wewnętrznej dojazdowej o powierzchni 639 m2 ( udział =91 m2).

Lokalizacja:
- dla wszystkich - w pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia zdrowia, niedaleko dyskonty Biedronka i Lidl, Lasek Północny,
- dla aktywnych – nowo wybudowana ścieżka rowerowa prowadząca do aguaparku w Redzikowie.