sprzedaż - Dom - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D090
Status oferty: aktualna
Cena: 364000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Słowińskie
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 8
Powierzchnia domu: 237 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 471 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: piec
Rodzaj zabudowy: bliźniak
Lokalizacja

Słupsk, Słowińskie
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Dom bliźniak - świetnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno biurowej, jako baza noclegowa czy usługi. Z trzech stron możliwość eksponowania reklam w tym od południa na trasę S6. Duży ogród można przekształcić w parking wewnętrzny. W pobliżu domu około 100 m Biedronka i Lidl z dużymi parkingami oraz około 60 m od domu stacja paliw Statoil. Powierzchnia utwardzona chodników i dojazdów 320 m2.

Czterokondygnacyjny dwuspadowy, powierzchnia 237 m2, powierzchnia zabudowana 71 m2, kubatura 639 m2, powierzchnia gruntu 471 m2, dwustronny z wystawą okien wschodnio zachodnią. z podwójnym garażem i dużym ogrodem. Ocieplany styropianem.

PRZYZIEMIE: 89,60m2, wysokość 250 cm, garaże z dwoma bramami, pralnia, kotłownia, magazynek, prysznic, toaleta, pokój 25m2, oddzielne wejście do ogrodu i wejście do budynku. Na podłogach terakota, ściany malowane. Pokój obecnie przekształcony w siłownię wcześniej był wykorzystywany jako biuro. Osobne wejście z zewnątrz poprzez furtkę ogrodową, wyjście do garaży oraz schody na parter.

PARTER: 50,34 m2. SALON: przestronny salon 25m2 z wejściem na słoneczny taras, parkiet dębowy, duże rozsuwane okno PCV. KUCHNIA: 17m2 z oknem, meble w zabudowie, sprzęt AGD: lodówka z zamrażarką, kuchenka indukcyjna, pochłaniacz, zmywarka. Na podłodze w kuchni terakota, w holu parkiet dębowy. ŁAZIENKA: z oknem, toaleta, umywalka, terakota i płytki na ścianach. PRZEDPOKÓJ: Ściany wyłożone boazerią, schody na wyższe kondygnacje wyłożone dębem, drewniane balustrady. Z przedpokoju osobne wejścia do kuchni, salonu, łazienki i schody do przyziemia.

PIĘTRO I: 48 m2. Składa się z trzech oddzielnych pokoi i balkonu. Pierwszy pokój o pow. 25 m2 z łazienką (narożna wanna, umywalka, toaleta, bidet), pokój drugi 7,36 m2 sypialnia, pokój trzeci 11,36 m2, przedpokój z wyjściem na balkon od strony południowej. Podłogi - parkiet dębowy, przedpokój wyłożony boazerią. Z przedpokoju schody na kolejną kondygnację.

PIĘTRO II: 49,21 m2. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój - podłogi wyłożone parkietem dębowych, w przedpokoju boazeria. Łazienka 10,12 m2 z dużą wanną, umywalką i toaletą, podłoga terakota, ściany płytki. Pokój pierwszy: 7,58 m2, drugi 12,04 m2, trzeci 12,31 m2. Z przedpokoju wejścia na mały balkonik od strony południowej. PODDASZE: 50m2, niezagospodarowane, skosy dachowe, dwa małe okna od strony południowej. Z poddasza właz na dach. Możliwość aranżacji dodatkowych pokoi. Wejście na poddasze poprzez właz w suficie niższej kondygnacji.

OGRÓD: od strony zachodniej, płaski, zagospodarowany z ozdobnymi krzewami i roślinami. Osobne wejście do budynku z podjazdu - ścieżka z polbruku.

LOKALIZACJA: dom położony przy trasie S6 wśród zieleni i domów bliźniaczych. Usytuowany jako pierwszy w szeregu, z dużym podjazdem. Z pełną infrastrukturą miejską: sklepami, szkołą podstawową. Stacja benzynowa Statoil po drugiej stronie ulicy - około 60m.

INFORMACJE DODATKOWE: niskie koszty utrzymania, ogrzewanie piec dwufunkcyjny oraz co z kominem zewnętrznym, modułowym z blachy nierdzewnej.