sprzedaż - Obiekt - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: O013
Status oferty: aktualna
Cena: 1980000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Nadrzecze
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia: 1330,3 m²
Powierzchnia działki: 2251 m²
Przeznaczenie: handlowo-usługowe
Lokalizacja

Słupsk, Nadrzecze
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Nieruchomość położona blisko centrum w pobliżu ringu.

Ze względu na swoje położenie oraz układ przestrzenno – funkcjonalny wykorzystanie nieruchomości jest bardzo duże: od funkcji produkcyjnej, usługowej, magazynowej, handlowej, poprzez możliwość wykorzystania na budynek szkoły i pomieszczeń do nauki zawodu, przedszkola, przychodni lekarskiej, centrum rehabilitacji, dom seniora, klubu fitness i innych.

Do nieruchomości prowadzą dwa wjazdy z drogi asfaltowej, wjazd z głównej drogi otwierany bramą na pilota. Na posesji są miejsca do parkowania samochodów, wyłożone kostka brukową. Działka w pełni zagospodarowana podjazdy wyłożone polbrukiem, część rekreacyjna zadrzewiona i zakrzewiona. Posesja zadbana, na bieżąco wykonywane prace ogrodnicze i konserwatorskie.

Nieruchomość składa się z:
- budynku usługowo – produkcyjnego z zapleczem socjalno – sanitarnym o powierzchni użytkowej 1175,60 m2
- budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni użytkowej 154,70 m2

Budynek usługowo –produkcyjny jest budynkiem zrealizowanym w technologii tradycyjnej, w części frontowej trzykondygnacyjny z podpiwniczeniem (piwnica wyniesiona ponad teren ok. 1,5 m), w pozostałej części dwukondygnacyjny niepodpiwniczony.

Wykaz pomieszczeń:
- piwnica: klatka schodowa, komunikacja, 2 pomieszczenia produkcyjne, 2 pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, 3 szatnie, 3 zespoły sanitarne, pomieszczenie socjalne, poczekalnia, gabinet lekarski – łączna powierzchnia piwnic 516,60 m2
- parter: dwa pomieszczenia produkcyjne, pomieszczenia biurowe, pomieszczenie gospodarcze , pomieszczenie socjalne, 3 wc, holl, komunikacja, klatka schodowa łączna powierzchnia parteru 517,50 m2,
- piętro: pomieszczenie produkcyjne, pomieszczenie socjalne, wc, klatka schodowa łączna powierzchnia piętra 141,50 m2,

Budynek wybudowany w 1998 roku, stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa zewnętrzna PCV przeszklona, szkłem bezpiecznym, wewnętrzna płycinowa. Posadzki w pomieszczeniach przystosowane do funkcji – polbruk, posadzki betonowe, granitogres, tarket. Ściany wewnątrz – tynki cementowo - wapienne, malowane, w części lamperia, w części glazura. Budynek ocieplony styropianem. Centralne ogrzewanie z nagrzewnic wodnych zasilanych z kotłowni gazowej. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Dach płaski kryty papą.

Budynek mieszkalny wolnostojący, wybudowany w 1980 roku, parterowy z poddaszem mieszkalnym, częściowo podpiwniczony z dachem naczółkowym krytym blachodachówką. Modernizacja budynku była wykonana w 1996 roku.

Wykaz pomieszczeń:
Podpiwniczenie: jedno pomieszczenie, wyłożone terakotą, częściowo glazurą częściowo ściany malowane.

Parter: wiatrołap, korytarz połączony z klatką schodową dwubiegową, spiżarka, salon z kominkiem i z wyjściem na taras, kuchnia połączona z dużą jadalnią, łazienka z w.c.

Poddasze: trzy pokoje, garderoba, łazienka z wc oraz korytarz

Budynek murowany, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem. Stolarka okienna PCV, za wyjątkiem okien połaciowych – stolarka drewniana, stolarka drzwiowa zewnętrzna PCV, wewnętrzna płycinowa. W kuchnia, łazienkach, wiatrołapie na podłodze terakota, na ścianach glazura. W pokojach na klatce schodowej, w korytarzach na podłodze drewno, na ścianach gładź malowana. Pomieszczenia przestronne, dobrze doświetlone. W łazience na parterze wanna, na piętrze prysznic. Meble w kuchni wykonane na zamówienie,

W cenie zawarty jest podatek VAT.