sprzedaż - Dom - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D089
Status oferty: aktualna
Cena: 420000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Akademickie
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 4
Powierzchnia domu: 165 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 505 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: etażowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Słupsk, Akademickie
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym i podpiwniczony o powierzchni użytkowej 165 m2 położony na działce o powierzchni 505 m2 przy zacisznej ulicy osiedla Akademickiego w Słupsku.

Dom o zwartej bryle zabudowy, zajmujący małą powierzchnię zabudowy, co dało maksymalne wykorzystanie działki na urządzenie ogrodu i miejsc wypoczynku, wybudowany w 1988 roku.

Na poziomie piwnicy znajdują się: garaż 2 stanowiskowy 35 m2, pomieszczenie gospodarcze przy garażu 14 m2, pralnia z suszarnią 20 m2, pokój hobby/rekreacja 11 m2, składzik, kotłownia i komunikacja. W pralni znajduje się między innymi wanna i kabina prysznicowa.

Parter zajmują: wiatrołap, salon z kominkiem 28 m2, kuchnia 10 m2, wc , komunikacja. Z salonu jest wyjście na duży 60 m2 taras.
Na poddasze prowadzą wygodne schody podestowe, a tam znajdują się 3 pokoje, w tym dwa pokoje mają wyjście na wspólny balkon, łazienka z własnym balkonem i przedpokój.

Okna: na parterze PCV nowe 3-szybowe firmy Drutex zamontowane w 2017 roku, pozostałe drewniane skręcane, drzwi wewnętrzne drewniane wykonane na zamówienie, na podłogach deski , w pomieszczeniach sanitarnych terakota, ściany malowane, w pomieszczeniach sanitarnych glazura.
Wysokość pomieszczeń: parteru 2,70 m, poddasza użytkowego 2,62 m, garażu 2,22 m.
Ogrzewanie: centralne ogrzewanie własne, piec na paliwo stałe obsługuje również dostawę ciepłej wody; alternatywnie jest zainstalowane ogrzewanie elektryczne.
W 2017 roku przeprowadzono remont dachu i kominów, zamontowano nowe rynny, położono na tarasie i balkonach nowe mrozoodporne płytki ceramiczne.
Działka ogrodzona i zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami iglaków, krzewów, kwiatów, trawnikiem, podjazdem wyłożonym polbrukiem. Wjazd na posesję z drogi miejskiej.
Opłata roczna podatku od nieruchomości wynosi 207 PLN.