sprzedaż - Obiekt - Rowy

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: O012
Status oferty: aktualna
Cena: 1750000 zł
Lokalizacja: Gmina: Ustka
Miescowość: Rowy
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia: 450 m²
Powierzchnia działki: 1070 m²
Przeznaczenie: handlowo-usługowe
Atrybuty oferty
  • nowa niższa cena
Lokalizacja

Rowy,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat, położony 500m od plaży, w bardzo bliskiej odległości od centrum wsi Rowy.

Obiekt jest dwukondygnacyjny z poddaszem do adaptacji, wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany, docieplony, z estetyczną elewacją. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką. Hole i klatki schodowe wyłożone terakotą. Okna PCV. w pokojach na podłogach gres, gres szlifowany, panele, na ścianach gładzie. Do budynku dostarczany sygnał telewizji naziemnej i internetu. Teren działki ogrodzony, zagospodarowany z nasadzeniami krzewów, z urządzeniami zabawowymi i miejscami parkingowymi.

W budynku znajduje się 25 pokoi z łazienkami, w pełni wyposażonych -
NA PARTERZE: 12 pokoi, w tym 4 pokoje 3-osobowe i 8 pokoi 2-osobowych;
NA I PIĘTRZE:13 pokoi, w tym 4 pokoje 3-osobowe i 9 pokoi 2-osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w kabinę natryskową, umywalkę, miskę ustępową i bojler elektryczny na ciepłą wodę. Pokoje wyposażone są w tapczany, szafę, stolik, krzesła, lodówkę i telewizor.
PODDASZE - do własnej aranżacji, doprowadzone media.

W CENIE POZOSTAJE PEŁNE WYPOSAŻENIE PENSJONATU.

ROWY to urokliwa osada rybacka między Łebą i Ustką, między Bałtykiem a Jeziorem Gardno, na zachodniej granicy Słowińskiego Parku Narodowego, leżąca nad otwartym morzem, wśród sosnowych lasów. Tworzy to niepowtarzalny mikroklimat i doskonałe warunki do wypoczynku i turystyki. Rowy są jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości letniskowych na polskim wybrzeżu. Szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, urwiste brzegi z klifami o wysokości do 30m oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach czynią z Rowów i okolic miejsca godne polecenia nawet dla najbardziej wybrednych turystów. O czystości środowiska świadczyć może występowanie tu wielu gatunków zwierząt i ptaków niespotykanych w innych rejonach kraju.