sprzedaż - Mieszkanie - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: M398
Status oferty: aktualna
Cena: 85000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Stare Miasto
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 1
Powierzchnia całkowita: 33,70 m²
Rodzaj zabudowy: kamienica
Piętro/Ilość piętro: 1/3
Ogrzewanie: elektryczne
Balkon: brak
Winda: Nie
Piwnica: Tak
Atrybuty oferty
  • rezerwacja
Lokalizacja

Słupsk, Stare Miasto
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Śródmieściu przy ulicy Wolności w Słupsku. Lokal o powierzchni użytkowej 33,70 m2 usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy, składający się z jednego pokoju, alkowy tj. wydzielonej części pokoju w formie wnęki przeznaczonej na sypialnię, łazienki z wc oraz przedpokoju z oknem i z wnęką kuchenną.

Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie technicznym, jednostronne, słoneczne z wystawą okien na stronę południową. Wykończenie pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem - w pokoju i alkowie na podłodze panele, na ścianach gładzie. łazienka wykończona glazurą i terakotą, w niej kabina prysznicowa. W przedpokoju z oknem zaaranżowano kuchnię - na podłodze terakota, pas glazury i tapeta.

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i piony wodne. Ogrzewanie elektryczne (dwie taryfy) - zainstalowane grzałki elektryczne w piecu kaflowym, ciepła woda z piecyka gazowego.

Okna i parapety PCV, wymienione drzwi wejściowe do mieszkania.

Miesięczne opłaty eksploatacyjne - czynsz do wspólnoty 127 zł z funduszem remontowym na 2 osoby media według zużycia.

Podwórko z tyłu kamienicy zagospodarowane, oświetlone - znajduje się tam plac zabaw dla dzieci, wydzielony teren dla zwierząt, ławki i klomby oraz liczne nasadzenia zieleni.

Lokalizacja zapewnia dobry dostęp do pełnej infrastruktury miasta - w pobliżu pasaż handlowy, szkoły, sklepy osiedlowe i wielkopowierzchniowe, punkty usługowe, przystanek autobusowy.