sprzedaż - Mieszkanie - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: M385
Status oferty: aktualna
Cena: 239000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Nadrzecze
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 3
Powierzchnia całkowita: 61,1 m²
Rodzaj zabudowy: blok mieszkalny
Piętro/Ilość piętro: 2/4
Ogrzewanie: c.o. miejskie
Balkon: balkon
Winda: Nie
Piwnica: Tak
Atrybuty oferty
  • nowa oferta
  • nowa niższa cena
Lokalizacja

Słupsk, Nadrzecze
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Bardzo ładny, 3 pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 61,10 m kw. z dużym balkonem, położony na II piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Słowackiego w Słupsku.

Teren wokół budynku ogrodzony zamykany bramą na pilota. Wejście do mieszkania z klatki schodowej do przedpokoju dalej do poszczególnych pomieszczeń – mieszkanie rozkładowe.

Na podłogach w łazience, kuchni oraz częściowo w przedpokoju terakota, w pozostałych pomieszczeniach oraz częściowo w przedpokoju podłoga drewniana. Na ścianach w łazience glazura do sufitu, w kuchni pas kafelek do wysokości 1,5 m oraz gładź, w pozostałych pomieszczeniach gładź jedynie w salonie elementy dekoracyjne w postaci tapet. Mieszkanie wymaga niedużego odświeżenia (malowania). Drzwi wewnętrzne drewniane, okna PCV z roletami.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Umeblowania oraz wyposażenie widoczne na zdjęciach może pozostać w mieszkaniu – nie ma to wpływu na cenę – szczegóły do uzgodnienia z właścicielami.

Czynsz wraz z funduszem remontowym, ogrzewaniem, zużyciem ciepłej oraz zimnej wody, wywozem nieczystości oraz dbaniem o części wspólne budynku to koszt około 400 zł/ miesięcznie liczony na dwie zameldowane osoby.

Do mieszkania przynależy garaż umiejscowiony na poziomie piwnic budynku o powierzchni 16,10 m kw. oraz pomieszczenie w piwnicy o powierzchni 3,5 m kw.

Cena garażu 30 000,00 zł.