sprzedaż - Dom - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D084
Status oferty: aktualna
Cena: 398000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Nadrzecze
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 6
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 714 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Nie
Ogrzewanie: gazowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Słupsk, Nadrzecze
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 714 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym, dwukondygnacyjnym położona przy ul. Przemysłowej w Słupsku. Posesja ogrodzona dojazd drogą miejską (asfalt), zachowana intymność (ogrodzenie pełne betonowe, brama wjazdowa przesuwna), liczne nasadzenia drzew owocowych i krzewów ozdobnych. Budynek mieszkalny dwukondygnacyjny z płaskim dachem, podpiwniczony. Elewacja tynk strukturalny (docieplenie styropianem).

PARTER: wysoki parter w skład, którego wchodzi: osobna kuchnia ze stałą zabudową, łazienka, salon z dużą jadalnią.

PIĘTRO: trzy pokoje, łazienka. Z dwóch pokoi wyjście na balkon od strony wschodniej. Z jednego pokoju wyjście na duży taras od strony zachodniej z widokiem na ogród.

PODPIWNICZENIE: zagospodarowane w skład, którego wchodzą pomieszczenia gospodarcze oraz kuchnia i łazienka. W podpiwniczeniu miejsce po garażu zaadoptowano na odrębne mieszkanie typu studio z wejściem z ogrodu. Jest to pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką.

Całość po remoncie: okna PCV, podłogi panele, łazienki glazura i terakota. Komunikacja między piętrami wygodna, schody drewniane.

Na działce posadowiony jest budynek gospodarczy. Posesja zadbana w bardzo dobrym stanie technicznym. Nieruchomość godna polecenia. Godziny prezentacji do uzgodnienia.