sprzedaż - Mieszkanie - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: M378
Status oferty: aktualna
Cena: 226000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Stare Miasto
Ulica: Tuwima
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 3
Powierzchnia całkowita: 72 m²
Rodzaj zabudowy: kamienica
Piętro/Ilość piętro: 4/4
Ogrzewanie: elektryczne
Balkon: brak
Winda: Nie
Piwnica: Nie
Atrybuty oferty
  • nowa oferta
Lokalizacja

Słupsk, Stare Miasto
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Duże o niepowtarzalnym klimacie mieszkanie, położone na 4 piętrze w CENTRUM miasta. Budynek po generalnym remoncie: elewacja, dach, klatka schodowa. Położenie budynku przy ul. Tuwima zapewnia idealną komunikację oraz dostępność do punktów usługowo- handlowych oraz oświatowych. Mieszkanie bardzo ustawne, niewymagającym praktycznie nakładów finansowych, tanie w utrzymaniu i bardzo przestronne.

Na podłogach (oprócz łazienki) bardzo ładne i zadbane deski sosnowe lakierowane utrzymane w świetnym stanie. Mieszkanie składa się z: Przytulnej sypialni z ładnym nietypowym oknem, gustownego salonu, pokoju z garderobą, jasnej i przestronnej kuchni z jadalnią z meblami w zabudowie na zamówienie bardzo dobrze utrzymanej z oświetleniem punktowym, wraz z wyposażeniem (kuchenka, zmywarka, okap, lodówka), korytarza z otwartą szafą, która pomieści wszystkie niezbędne na co dzień sprzęty.

Mieszkanie posiada unikalne rozwiązanie w zakresie ogrzewania. Można mieć dowolne, bo mieszkanie ma doprowadzone wszystkie opcje przyłączy. Można podłączyć się do sieci miejskiej bez konieczności dokonywania kosztownych modernizacji - kwestia przyłączenia. Można zamontować piecyk gazowy - sieć doprowadzona. Można też nie robić nic i korzystać z ogrzewania elektrycznego, z którego korzystają obecni właściciele (rachunki do wglądu).

Pomimo tego, iż mieszkanie znajduje się w centrum jest wyjątkowo ciche i daje poczucie spokoju i ciepła, ma swój wyjątkowy urok. Dodatkowym atutem jest bliskość do morza. W odległości zaledwie 16km znajduje się uznany za najlepszy nadmorski kurort - Ustka.

Cena - obejmuje wyposażenie opisane powyżej i podlega negocjacji.