sprzedaż - Dom - 14 km od Słupska

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D083
Status oferty: aktualna
Cena: 699000 zł
Lokalizacja: Gmina: Damnica
Miescowość: 14 km od Słupska
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia domu: 266,92 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 10992 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: piec
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

14 km od Słupska,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Nowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony na wsi, zaledwie 14 km od Słupska, z bardzo dobrym dojazdem. Budynek mieszkalny, parterowy z użytkowym poddaszem, z dobudowanym garażem, całkowicie podpiwniczony położony na działce gruntu o powierzchni 10 992 m2. Powierzchnia budynku całkowita 266, 92 m2, użytkowa 180,44 m2.

Na wysokim parterze: przedpokój, przestronny salon z kominkiem z wyjściem na taras, widna kuchnia, sypialnia i łazienka z WC

Na piętro i do piwnicy prowadzą drewniane, ażurowe jesionowe schody, umiejscowione w środkowej części budynku tworząc wewnętrzna klatkę schodową. Na poddaszu salon i 2 sypialnie z wyjściem na duży taras, pomieszczenie na łazienkę.

W piwnicy pomieszczenia gospodarcze, w tym kotłownia gdzie znajduje się piec grzewczy na pellet, urządzenie pompy ciepła do grzania ciepłej wody oraz wydzielone pomieszczenia m.in. na składowanie opału.

Budynek wykonany z bloczków H H, ocieplony styropianem i pomalowany, dach skośny kryty dachówka ceramiczną. Standard wykończenia wnętrza wysoki: na podłogach gresy lub panele, ściany gładzie, częściowo z elementami tapety lub ozdobnego tynku, wszystkie okna PCV, efektowne drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach i dodatkowo z kominka rozprowadzonego po pomieszczeniach, gaz z butli, ciepła woda z pompy ciepła, kanalizacja.

Aktualny stan wykończenia pozwoli przyszłemu nabywcy na własną aranżację wnętrza. Budynek oddalony od drogi asfaltowej. Posesja ogrodzona, na działce 3 garaże. Duża powierzchnia działki pozwoli na zagospodarowanie ogrodu przed domem jak i za domem, z możliwością usytuowania oczka wodnego.

Okolica spokojna, w sąsiedztwie zabudowania mieszkalne, szkoła, kościół, 2 sklepy, przystanek autobusowy.