sprzedaż - Dom - Widzino

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D082
Status oferty: aktualna
Cena: 430000 zł
Lokalizacja: Gmina: Kobylnica
Miescowość: Widzino
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia domu: 134 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 1300 m²
Piwnica: Nie
Garaż: Tak
Ogrzewanie: etażowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Widzino,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Energooszczędny dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem wkomponowanym w bryłę budynku, o powierzchni użytkowej 133,90 m2 i powierzchni całkowitej 202,60 m2, usytuowany w miejscowości Widzino, gmina Kobylnica na działce o powierzchni 1300 m2.

Dom wybudowany według projektu gotowego APS 96, z małymi zmianami, może spokojnie zaspokajać potrzeby jedno lub wielopokoleniowej rodziny, ponieważ schody na piętro prowadzą z wiatrołapu, co powoduje, że zarówno parter jak i piętro mogą stanowić samodzielne mieszkania.

Parter domu zajmuje wiatrołap, łazienka z wc (wanna, kabina prysznicowa, podwieszana miska ustępowa i umywalka), kuchnia, salon z jadalnią (z wyjściem na taras), sypialnia, garaż i kotłownia.
Piętro domu stanowi poddasze użytkowe, tam znajdują się 2 pokoje (każdy z wyjściem na balkon), kuchnia (może po niewielkich przeróbkach stanowić trzeci pokój), łazienka z wc (okno, wanna, kabina prysznicowa, umywalka, miska ustępowa, miejsce na pralkę automat) i strych, który można wykorzystać na cele mieszkalne lub rekreacyjne.
Okna PCV, na podłogach odpowiednio do funkcji pomieszczeń panele podłogowe lub podłogowe płytki ceramiczne, na ścianach gładzie tynkowe malowane na kolor lub płytki ścienne.

Wejście do domu jest osłonięte nadwieszanym frontem opartym na filarach (ganek), dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową, budynek ocieplony i pomalowany.
Centralne ogrzewanie wodne – piec zlokalizowany w kotłowni. W całym domu pod płytkami podłogowymi jest rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego, w pomieszczeniach z panelami podłogowymi są zamontowane grzejniki ścienne centralnego ogrzewania. DOM ENERGOOSZCZĘDNY poprzez usytuowanie na dachu domu do pogrzewania wody użytkowej oraz na działce baterii fotowoltanicznych produkujących prąd.
Duża działka o regularnym kształcie, ogrodzona, bardzo dobrze nasłoneczniona, przed domem kostka brukowa, podjazd na swobodne parkowanie samochodów, ogród ozdobny urządzony z licznymi nasadzeniami drzew, krzewów i roślin oraz ogród warzywny. Na posesji znajduje się letnia altana, huśtawka, wędzarnia, szklarnia i drewutnia.
Dodatkowe informacje: w roku 2018 do posesji zostanie doprowadzony gaz ziemny a droga dojazdowa zostanie urządzona (polbruk, chodniki).
Lokalizacja: Widzino to wieś leżąca w bezpośrednim sąsiedztwie ze wsią gminną Kobylnica, w odległości około 6 km od Słupska.