sprzedaż - Dom - Kobylnica

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D081
Status oferty: aktualna
Cena: 370000 zł
Lokalizacja: Gmina: Kobylnica
Miescowość: Kobylnica
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 4
Powierzchnia domu: 107 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 922 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: gazowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Kobylnica,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 922 m kw. zabudowaną wolno stojącym domem parterowym posiadającym pełne podpiwniczenie i poddasze użytkowe do adaptacji (łączna powierzchnia użytkowa 107.04 m kw.) i wolnostopjącym garażem z dwoma pomieszczeniami. W chwili obecnej wejście do podpiwniczenia budynku głównego zostało zamurowane. Istnieje jednak możliwość jego przywrócenia.

Budynek główny rozkładowy, składa się z przedpokoju, czterech pokoi, kuchni, łazienki z WC i zabudowanej werandy. We wszystkich pomieszczeniach na ścianach gładź tynkowa malowana na kolor w salonie tapeta, na podłogach panele i terakota nowej generacji. W łazience z WC na podłodze terakota, na ścianach glazura. Na wyposażeniu jest kabina prysznicowa, umywalka z szafką i wc.

W cenie pozostaje zabudowa kuchni oraz szafa w przedpokoju.

Ogrzewany jest za pomocą pieca gazowego, który służy również do podgrzewania wody. Budynek przykryty dachem stromym (dachówka ceramiczna).

Cała nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, dzięki czemu ewentualny Nabywca nie poniesie dodatkowych kosztów związanych z gruntownym remontem. Kolejną zaletą jest dodatkowy pokój dla gości z osobnym wejściem.

W 2013 roku został przeprowadzony generalny remont domu.

Działka pięknie zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami i elementami małej architektury ogrodowej. Zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego \"Kobylnica - Północ\" nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy mieszkaniowo - usługowej.