sprzedaż - Dom - Krępa Słupska

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D078
Status oferty: aktualna
Cena: 1050000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Krępa Słupska
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 6
Powierzchnia domu: 456 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 1678 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: olejowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Krępa Słupska,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Dom wolno stojący podpiwniczony parterowy z poddaszem mieszkalnym, o powierzchni całkowitej ok. 456 m2, użytkowej ok. 250 m2, posadowiony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1678 m2, na której znajduje się także wolno stojąca wiata, pod którą jest miejsce na drewno oraz powierzchnia przewidziana do parkowania na dwa samochody.

Dom wzniesiony w roku 2001 w technologii tradycyjnej, ściany piwnic stanowią czerwona cegła i bloczki betonowe, grubość ścian piwnicy około 70 cm. Ściany parteru i poddasza stanowią gazobeton 24 cm, 8 cm styropian, 12 cm gazobeton, 5 cm styropian. Elewacja tynk strukturalny z elementami ozdobnymi, dach wielospadowy kryty dachówką ceramiczną, tarasy wyłożone kamieniem granitowym oraz gresem.

Budynek o dobrym rozkładzie funkcjonalno-przestrzennym. Wykończenie wnętrz materiałami o wyskokiem standardzie. W 2010 roku przeprowadzony był kapitalny remont domu. Obecnie budynek jest jednorodzinny niemniej jest możliwość dostosowania domu dla dwóch rodzin z osobnymi wejściami, tak jak była jego pierwotna funkcja.

Układ:
Piwnice:
- korytarz, pierwszy garaż, w którym znajduje się piec centralnego ogrzewania z podajnikiem na ekogroszek, pokój z przejściem do drugiego dużego pomieszczenia, kotłownia, która pełni funkcję kuchni oraz pralni, duże pomieszczenie rekreacyjne, drugi garaż w którym zlokalizowany jest zbiornik na olej, dwie toalety.
Parter:
- duża otwarta przestrzeń która pełni funkcję salonu z częścią telewizyjną oraz częścią wypoczynkową w której zlokalizowana jest koza, sypialnia, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, hol ze schodami na poddasze mieszkalne, wiatrołap z którego jest zejście do piwnicy oraz duża szafa typu komandor.
Poddasze:
- pokój z garderobą, pokój z garderobą i łazienką z wc, pokój, pokój gościnny stanowi dużą otwartą przestrzeń, łazienka w wc,

Wykończenie wnętrz:
Piwnice:
Schody wyłożone terakotą, ściany piaskowcem.
W korytarzu na ścianach częściowo piaskowiec częściowo gładź, na podłodze terakota.
W garażu na ścianach tynk strukturalny, na podłodze terakota, brama otwierana na pilota, okno PCV.
W kotłowni pełniącej funkcję kuchni i pralni, na podłodze gres na ścianach glazura, okno PCV.
W pomieszczeniu rekreacyjnym na podłodze terakota, na ścianach tynk ozdobny, łuki oraz część ścian obłożona klinkierem, okna PCV.
W drugim garażu na ścianach glazura, na podłodze terakota, brama otwierana ręcznie.
W pokojach na podłodze terakota, na ścianach częściowo piaskowiec, częściowo tynk ozdobny.
W wc na podłodze terakota, na ścianach glazura.

Parter:
W salonie na podłodze panele, na ścianach piaskowiec, trawertyn oraz tynk ozdobny.
W części wypoczynkowej na podłodze terakota, na ścianach tynk ozdobny oraz wyjście na taras.
W sypialni na podłodze panel na ścianach tynk ozdobny.
W kuchni na podłodze terakota, na ścianach glazura, piaskowiec i tynk ozdobny. Meble drewniane – wiśnia. W zabudowie jest zmywarka, lodówka, zlewozmywak, piekarnika, mikrofalówka.
W łazience z wc na podłodze terakota, na ścianach glazura. Na wyposażeniu jest wanna narożna, prysznic, umywalka z szafka, wc.
W przedpokoju na podłodze terakota, na ścianach częściowo piaskowiec, częściowo tynk ozdobny, schody drewniane prowadzące na poddasze mieszkalne.
W sieni na podłodze terakota, na ścianach tynk ozdobny, szafa garderobiana typu komandor.

Poddasze mieszkalne:
W pokojach na podłodze panele, na ścianach tynk ozdobny, w dwóch pokojach na ścianach częściowo piaskowiec, częściowo tynk ozdobny.
Dwa pokoje z garderobą.
W łazience z wc na podłodze terakota, na ścianach glazura. Na wyposażeniu jest wanna narożna z hydromasażem, prysznic, umywalka z szafką, wc, bidet.
W łazience z wc do której prowadzi wejście z sypialni, na ścianach glazura, na podłodze terakota, prysznic, wc, umywalka.

Wszystkie okna PCV, w podpiwniczeniu w oknach kraty, na kondygnacjach nadziemnych rolety zewnętrze, za wyjątkiem jednego okna.

W cenie może zostać wyposażenie domu.

Ogrzewanie budynku alternatywne – piec ze zbiornikiem na olej, lub piec z podajnikiem na ekogroszek. W domu zamontowane są grzejniki konwektorowe. Ciepła woda z pieca centralnego ogrzewania.

Uzbrojenie stanowi sieć energetyczna, wodna, kanalizacyjna, światłowód z usługą dostępu do sieci Internet i telewizji HD. Działka zagospodarowana, trawnik, krzewy, tuje, ścieżki wyłożone polbrukiem, na działce znajduje wiata garażowa dwustanowiskowa z miejscem na przechowywanie drzewa oraz zadaszone miejsce na część rekreacyjną.

Dobra lokalizacja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie zapewniająca dobrą komunikację z miastem. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się zabudowania jednorodzinne, lasy. Dojazd drogą gminną wyłożoną polbrukiem.