sprzedaż - Działka - Starkowo

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: G078
Status oferty: aktualna
Cena: 33000 zł
Lokalizacja: Gmina: Ustka
Miescowość: Starkowo
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia działki: 1824 m²
Typ działki: budowlana
Dojazd: utwardzony
Gaz: brak
Kanalizacja: na granicy działki
Prąd: w drodze
Woda: na granicy działki
Szambo: Nie
Lokalizacja

Starkowo,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Działka niezabudowana o powierzchni 1824 m2 położona przy w Starkowie w gmina Ustka – leży na nowo tworzonych terenach zurbanizowanych będących kontynuacją istniejącej zabudowy wsi Starkowo.

Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu o bokach ok. 43 m. Teren na małym wzniesieniu, dojazd z asfaltowej drogi gminnej - wewnętrzną drogą gruntową. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy do budowy domu jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub przybudowanym, wskaźnik intensywności zabudowy 20%, kąt nachylenia dachu od 25o do 45o. Do działki doprowadzona jest woda i kanalizacja, zaopatrzenie w energie elektryczną do uzgodnienia z operatorem sieci.

Wieś Starkowo i okolica to Kraina w Kratę - niezwykle urokliwy obszar na Pomorzu Środkowym rozciągnięty w pasie środkowego wybrzeża Bałtyku, bliskość morza 12 km, dobrze wytyczone szlaki piesze, rowerowe. Nazwa pochodzi wyglądu obiektów o konstrukcji szkieletowej co daje wrażenie, że elewacje przypominają efekt biało-czarnej kratownicy. Starkowo jest wsią sołecką. W Starkowie działa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, a także funkcjonuje sklep spożywczy. Znajduje się tu także kilka firm usługowych. Odległość do Słupska 15 km, 12 km do Ustki.