sprzedaż - Dom - Rowy

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D070
Status oferty: aktualna
Cena: 325000 zł
Lokalizacja: Gmina: Ustka
Miescowość: Rowy
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 6
Powierzchnia domu: 120 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 352 m²
Piwnica: Nie
Garaż: Nie
Ogrzewanie: kominkowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Rowy,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ NAD MORZEM. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom letniskowy zlokalizowany na osiedlu domków letniskowych w Rowach. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, murowany, docieplony z estetyczną elewacją. Dach dwuspadowy, kryty blachodachówką. Okna PCV.

PARTER: duży salon z kominkiem oraz z wyjściem na wyłożony terakotą taras, pokój, kuchnia i łazienka.

PODDASZE : cztery pokoje, i łazienka. Z dwóch pokoi wyjścia na taras.

Na parterze we wszystkich pomieszczeniach terakota, w pokojach na ścianach tynk natryskowy, w kuchni i w łazience glazura. Na poddasze prowadzą drewniane schody. W pokojach na poddaszu na podłogach wykładzina dywanowa, na ścianach boazeria i tapeta. W łazience glazura i terakota. Kuchnia wyposażona w zabudowę meblową z kuchenką elektryczną z płytą i piekarnikiem, zmywarką i zlewozmywakiem nierdzewnym. Łazienka na parterze wyposażona w umywalkę, wannę i miskę ustępową compakt, a łazienka na poddaszu w miskę ustępową compakt, umywalkę i bidet. W budynku dostępny sygnał telewizyjny.

W cenie pozostaje wyposażenie domu.

Nieruchomość ogrodzona, zagospodarowana z nasadzeniami krzewów i drzew. W pobliżu dostępne punkty handlowe i gastronomiczne.

ROWY to urokliwa osada rybacka między Łebą i Ustką, między Bałtykiem a Jeziorem Gardno, na zachodniej granicy Słowińskiego Parku Narodowego, leżąca nad otwartym morzem, wśród sosnowych lasów. Tworzy to niepowtarzalny mikroklimat i doskonałe warunki do wypoczynku i turystyki. Rowy są jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości letniskowych na polskim wybrzeżu. Szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, urwiste brzegi z klifami o wysokości do 30m oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach czynią z Rowów i okolic miejsca godne polecenia nawet dla najbardziej wybrednych turystów. O czystości środowiska świadczyć może występowanie tu wielu gatunków zwierząt i ptaków niespotykanych w innych rejonach kraju.