sprzedaż - Dom - Rowy

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D066
Status oferty: aktualna
Cena: 299000 zł
Lokalizacja: Gmina: Ustka
Miescowość: Rowy
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 5
Powierzchnia domu: 110 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 344 m²
Piwnica: Nie
Garaż: Nie
Ogrzewanie: kominkowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Rowy,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Oferujemy do sprzedaży wolno stojący, samodzielny domek letniskowy w miejscowości Rowy, na osiedlu domków po prawej stronie przy wjeździe do miejscowości.

Budynek całkowicie umeblowany i wyposażony. W skład budynku wchodzi: na parterze - salon z kominkiem, kuchnia, łazienka z natryskiem oraz osobno (niezależne wejście) jeden pokoik z aneksem kuchennym i łazienką.

Na piętrze - trzy sypialnie, łazienka z w.c. i umywalką, balkon.

Z parteru wyjście na ogród i niewielkie, zadaszone miejsce na posiłki. Teren działki jest bardzo ładnie i praktycznie zaranżowany: jest tam stacjonarny grill ogrodowy, trawnik do wypoczynku i zabawy, miejsce do parkowania samochodów (bez problemu parkują 3 pojazdy osobowe), niewielkie pomieszczenie gospodarcze oraz dużo zieleni - w tym także drzewa owocowe.

Osiedle, na którym położony jest domek to zabudowany, zagospodarowany teren z wydzielonymi miejscami rekreacji i placem zabaw oraz boiskiem do gry w siatkówkę i piłkę nożną. Do centrum miejscowości około 15 minut spacerem, do najbliższego sklepu około 5 minut drogi. Rowy, to atrakcyjna miejscowość nadmorska,