sprzedaż - Dom - Kobylnica

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D061
Status oferty: aktualna
Cena: 580000 zł
Lokalizacja: Gmina: Kobylnica
Miescowość: Kobylnica
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 7
Powierzchnia domu: 264 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 1000 m²
Piwnica: Nie
Garaż: Tak
Ogrzewanie: etażowe
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Lokalizacja

Kobylnica,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi wolnostojącymi. Działka ogrodzona o powierzchni 1000 m2 od frontu ogrodzenie kute boki działki ogrodzone siatką oraz płotem drewnianym. Zagospodarowana rekreacyjnie z altaną z licznymi nasadzeniami krzewów. Wjazd i ścieżki utwardzone kostką brukową.

Budynek parterowy rozkładowy o powierzchni około 50 m2. Na podłodze w każdym pomieszczeniu położona została terakota nowszej generacji. Kuchnia widna z jadalnią wyposażona w kuchenke elektryczną. Na ścianie między szafkami pas glazury. W pokojach na ścianach gładz malowana na kolor w jednym kominek na syficie belki drewniane. Łazienka połączona z WC wyposażona w kabiną prysznicową. Okna PCV. Ciepła woda z piecyka gazowego. W każdym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe. Garaż przybudowany do budynku.

Drugi dom trzy kondygnacje o powierzchni 160 m2 z możliwością adaptacji strychu o powierzchni ok. 100 m2.

Parter składa się z oddzielnego rozkładowego mieszkania. Kuchnia widna z kuchenką elektryczną z miejscem wyznaczonym na jadalnie. Na podłodze terakota nowszej generacji na ścianie pas glazury. W 3 pokojach i na korytarzu zostały położone deski dodatkowo w 2 pokojach wykładzina dywanowa. Łazienka połączona z W-C z kabiną prysznicową. Na parterze znajduje się również kotłownia. Dodatkowe wyjście na ogród.

Na piętro prowadzą murowane schody. Drzwi wejściowe wymienione. Na korytarzu została położona terakota na ścianach i suficie panele drewniane. Z pokoju wyjście na duży balkon. Na podłodze zostały położone deski na ścinach gładz malowana. Sufit został wyłożony panelami drewnianymi. W dwóch innych pokojach na podłodze deski wymagające odświeżenia na ścianach gładz malowana. W czwartym pokoju znajduje się kominek i wyjście na balkon (loggia). Na podłodze nowe panele na ścianach został położony kolorowy tynk ozdobny. Duża łazienka z dwoma oknami połączona z WC wyposażona w umywalkę i kabinę prysznicową. Ściany wyłożone glazurą do sufitu na podłodze terakota nowej generacji. Wszystkie okna PCV.

Poddasze o powierzchni ok.100 m2 do indywidualnego zagospodarowania. Okna drewniane. Ogrzewanie etażowe na drewno oraz gazowe. Ciepła woda z bojlera.