sprzedaż - Obiekt - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: O007
Status oferty: aktualna
Cena: 550000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Nadrzecze
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia: 904 m²
Powierzchnia działki: 1468 m²
Przeznaczenie: handlowo-usługowe
Atrybuty oferty
  • nowa niższa cena
Lokalizacja

Słupsk, Nadrzecze
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch lokali użytkowych stanowiących integralną całość w postaci budynku o pow. 904,09 m2 położonego na działce o pow. 1468 m2.

Budynek w kształcie litery C jest jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Schody na poddasze drewniane. Stropy w części ceramiczne, w części o konstrukcji drewnianej. Stropodach o konstrukcji drewnianej z deskowaniem pokrytym papą na lepiku. Rynny i rury spustowe PCV. Okna PCV.

PIERWSZA CZĘŚĆ - na parterze zlokalizowane są pomieszczenia magazynowe i biurowe oraz łazienka z wc i z wydzielonym ścianką natryskiem. Na podłogach terakota, lastriko, panele. Ściany malowane i w części wykończone glazurą. Na poddaszu znajdują się pomieszczenia szatni, stołówki i łazienki z wc. Na podłogach wykładzina PCV, terakota; ściany malowane. w części wykończone glazurą.

DRUGA CZĘŚĆ - na parterze zlokalizowano tu kotłownię z piecem gazowym do centralnego ogrzewania typu GENS, pomieszczenia: produkcyjne oraz magazynowe. Nad tą częścią, na piętrze są pokoje biurowe i duży holl. Podłogi w części betonowe, w części wyłożone terakotą, a w pomieszczeniu produkcyjnym płytkami metalowymi. Ściany malowane, w części wyłożone płytami kartonowo-gipsowymi lub wykończone glazurą. Niektóre pomieszczenia wyposażone są w zlewozmywaki jedno lub dwukomorowe nierdzewne.

TRZECIĄ CZĘŚĆ - na parterze i na piętrze stanowią pomieszczenia magazynowe. Posadzki betonowe lub wyłożone terakotą, ściany malowane. Do magazynu wjazd przez dwie bramy segmentowe. Do tej części przylega jednokondygnacyjna przybudówka mieszcząca dwa pomieszczenia warsztatowe.

Budynek wyposażony jest w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania na gaz zasilanego z własnej kotłowni, alarmową.

Teren działki zagospodarowany, utwardzony polbrukiem i trylinką, z bramą wjazdową.

Nieruchomość położona blisko centrum miasta, przy wylocie na Poznań, dobrze skomunikowana, w której można prowadzić różnorodną działalność usługową i magazynową.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego na tym terenie przewidziano usługi - do 2 kondygnacji naziemnych (9m), z dopuszczeniem zabudowy na granicy działki.