sprzedaż - Obiekt - Ustka

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: O005
Status oferty: aktualna
Cena: 1800000 zł
Lokalizacja: Gmina: Ustka
Miescowość: Ustka
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia: 300 m²
Powierzchnia działki: 1100 m²
Przeznaczenie: handlowo-usługowe
Atrybuty oferty
  • nowa niższa cena
Lokalizacja

Ustka,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Pensjonat w centrum Ustki, przy głównej ulicy, w wolno stojącym budynku z 1937 r., czterokondygnacyjnym, całkowicie podpiwniczonym, o powierzchni użytkowej ok. 300 m2, posadowionym na działce o powierzchni 1100 m2, z dwoma garażami wolno stojącymi o łącznej powierzchni 38 m2, w których można prowadzić działalność gospodarczą. Budynek przy głównej ulicy, cofnięty od chodnika, co zapewnia ciszę i spokój, posiada dwa wejścia z zewnątrz. Działka do zagospodarowania, można zrobić parking i zasadzić zieleń.

Budynek murowany, w trakcie remontu, dotychczas przeprowadzono następujące prace: wymiana okien na PCW na parterze, I piętrze i poddaszu, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne nowe, nowe instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna, gazowa. W każdym pomieszczeniu klimatyzacja. W ścianach rozprowadzenie wszystkich przewodów do: alarmów, domofonu, kamer, rtv i internetu. Dach został wyizolowany i wygłuszony wełną izolacyjną, częściowo wymieniona dachówka.

Wykończenie pomieszczeń:
Na ścianach gładź, częściowo tynk ozdobny, sufity podwieszane, częściowo rozprowadzone oświetlenie, w tym kolorowe ledowe sterowane, nowe grzejniki konwektorowe, na wszystkich podłogach nowa terakota, na ścianach w łazienkach z wc i wc - nowa glazura.

Schody drewniane oryginalne odrestaurowane, schody na poddasze drewniane nowe.

Do wykończenia pozostało: dachówka częściowo do wymiany, elewacja (stary tynk), w podpiwniczeniu okna stare drewniane, biały montaż w łazienkach z wc.

Centralne ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny. Możliwość podłączenia do sieci miejskiej. Ciepła woda z pieca gazowego.

Wykaz pomieszczeń:
Podpiwniczenie: pomieszczenia z oknami, które można przystosować według własnych potrzeb (np. lokalu gastronomicznego, restauracji, klubu np. z bilardem, centrum urody SPA) albo urządzić pokoje dla około 16 osób w zależności od przeznaczenia. Można też urządzić 4 oddzielne apartamenty 4-osobowe.
Parter: recepcja, pięć pokoi z łazienkami z wc, pokój, łazienka z wc, wc, korytarz, ganek (w którym można prowadzić działalność gospodarczą, np. sprzedaż lodów albo napoi).
I piętro: dwa pokoje z łazienkami z wc i z wyjściami na taras, apartament dwupokojowy z łazienką z wc i z wyjściem na taras, korytarz.
Poddasze: duży pokój z łazienką z wc (na całej kondygnacji, możliwość przedzielenia na apartament dwupokojowy).

W przygotowanych pokojach można umieścić około 36 osób w komfortowych warunkach.

Przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowa nieuciążliwa z zakresu usług administracji, oświaty, opieki społecznej, zabudowa pensjonatowa.
Przeznaczenie uzupełniające: usługi z zakresu handlu, gastronomii i innych usług podstawowych, obiekty, sieci i urządzenia infrastruktury technicznej.
Przeznaczenie wykluczone: obiekty handlu o powierzchni sprzedaży powyżej 50 m2, inne niż wymienione wyżej.

Podatek roczny około 2800 zł.