sprzedaż - Mieszkanie - Płaszewo

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: M176
Status oferty: aktualna
Cena: 99000 zł
Lokalizacja: Gmina: Kobylnica
Miescowość: Płaszewo
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 4
Powierzchnia całkowita: 96 m²
Rodzaj zabudowy: dom wielorodzinny
Piętro/Ilość piętro: 1/1
Ogrzewanie: piec
Balkon: brak
Winda: Nie
Piwnica: Tak
Atrybuty oferty
  • bezczynszowe
Lokalizacja

Płaszewo,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 96,76 m2 położone w budynku mieszkalnym 6-lokalowym, parterowym z poddaszem użytkowym, w oddalonej 18 km od Słupska wsi Płaszewo.

Przedmiotowe mieszkanie znajduje się na poddaszu (1 piętro), ściany bez skosów. Mieszkanie dwustronne, o dobrym rozkładzie funkcjonalnym, ustawne, po przeprowadzonym częściowo remoncie, z możliwością własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, kuchnia, składzik, łazienka z wc i przedpokój.

Układ mieszkania: z klatki schodowej wejście do przedpokoju, z którego można wejść do 3 pokoi, kuchni i łazienki z wc. Z jednego z pokoi jest wejście do pokoju czwartego. Przy kuchni znajduje się małe pomieszczenie, które może spełniać funkcję spiżarni. Okna drewniane, drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne po wymianie, na podłogach głównie deski, w jednym pokoju panele, w kuchni i łazience na deskach wykładzina PCV.

Ogrzewanie mieszkania piecami usytuowanymi w pokojach i łazience, w kuchni znajduje się kuchenka grzewcza kaflowa. Dostawa wody: zimnej – z wodociągu, ciepłej – brak.

Łazienka z oknem, tam wanna i miska ustępowa.

Mieszkanie bezczynszowe.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice o pow. 60.66 m2.

Istnieje możliwość korzystania z części strychu. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie położony jest na działce o pow. 2708 m2.