sprzedaż - Lokal użytkowy - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: L006
Status oferty: aktualna
Cena: 495000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Stare Miasto
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pomieszczeń: 6
Powierzchnia: 92 m²
Przeznaczenie: handlowo-usługowe
Lokalizacja

Słupsk, Stare Miasto
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest ekskluzywny lokal użytkowy usytuowany w centrum miasta w miejscu dużego natężenia ruchu pieszego. Wymieniony lokal przystosowany został do prowadzenia działalności gospodarczej związanej ze studiem urody, istnieje możliwość adaptacji na inny rodzaj usług.

W wyniku adaptacji lokal posiada niezależne wejście z ulicy z wyodrębnieniem pomieszczeń, które można wykorzystać jednocześnie na prowadzenie kilku nieuciążliwych działalności. W jednej z części znajdują się dwa osobne pomieszczenia z przynależną do użytku toaletą. W dalszej perspektywie usytuowano recepcję umożliwiająca swobodną komunikację z kolejnymi trzema pokojami, pomieszczeniem socjalnym i toaletą oraz połączeniem z pomieszczeniami usytuowanymi na niższym poziomie. Na dole znajduje się sauna, toaleta z zainstalowaną kabiną prysznicową, wbudowana szafa na odzież, pomieszczenie gospodarcze na dwufunkcyjny piec gazowy.

Lokal wykończony z najwyższej klasy materiałów z zachowaniem elementów eleganckiej klasyki co daje poczucie komfortu. Na ścianach tapety, w sanitariatach na podłodze kafle, wszystkie okna PCV z zachowana stylistyką budynku w którym przedmiotowy lokal się znajduje.

Niskie koszty utrzymania - czynsz łącznie z funduszem remontowym 350 zł gaz, woda.