sprzedaż - Dom - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D010
Status oferty: aktualna
Cena: 499000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Słowińskie
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 7
Powierzchnia domu: 150 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 300 m²
Piwnica: Tak
Garaż: Tak
Ogrzewanie: gazowe
Rodzaj zabudowy: szeregowiec
Lokalizacja

Słupsk, Słowińskie
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej piętrowy z poddaszem użytkowym i podpiwniczony o powierzchni użytkowej 150 m2 wybudowany w 1999 roku na działce o powierzchni 301 przy cichej ulicy osiedla domków jednorodzinnych na osiedlu Gdańskim w Słupsku.

Rozkład domu funkcjonalny w układzie półpięter. Dom posiada 7 pokoi, 2 kuchnie, 3 łazienki, 1 osobne wc, 2 duże balkony, 2 tarasy, garaż na 2 samochody, piwnice.

Na poziomie przyziemia znajduje się garaż na dwa samochody (w układzie postoju jeden za drugim).

Piwnicę stanowią pomieszczenia gospodarcze: spiżarnia, siłownia, składzik, kotłownia, biuro z osobnym wejściem od frontu domu, wc. Wszystkie pomieszczenia posiadają posadzki wyłożone terakotą.

Parter zajmują: wiatrołap, salon, duża kuchnia , łazienka z wc , komunikacja. Obecnie na potrzeby właściciela domu w salonie została postawiona ścianka o lekkiej konstrukcji dzieląca salon na dwa pokoje: salon z wejściem z kuchni i pokój z wejściem z korytarza. Łazienka widna z oknem, tam kabina prysznicowa, umywalka i miska ustępowa.

Półpiętro zajmują 2 pokoje.

Piętro zajmują 3 pokoje i duża łazienka. Łazienka stanowi obszerne pomieszczenie z oknem, wanną narożną , umywalką z szafkami, miską ustępową.

Na poddaszu właściciel urządził samodzielne małe mieszkanko składające się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. Wszystkie pomieszczenia są dobrze doświetlone światłem dziennym (okna).

Okna w całym domu PCV, na podłogach panele lub płytki ceramiczne, na ścianach w zależności od funkcji pomieszczenia gładzie malowane na kolor lub płytki ceramiczne.

Ogrzewanie domu : gazowe centralne ogrzewanie za pomocą pieca 2 funkcyjnego Vaillant, który zapewnia również dostawę ciepłej wody. Grzejniki zamontowane również w pomieszczeniach w piwnicy.

Działka ogrodzona i zagospodarowana, dom ocieplony styropianem, położona elewacja, dach kryty dachówką ceramiczną. Dom wyposażony w instalacje: wodno – kanalizacyjną, prądu, gazu, alarmu. Wjazd na posesję z drogi miejskiej.

Dom z racji układu i funkcji pomieszczeń idealnie może nadawać się na zamieszkanie rodziny wielopokoleniowej lub do prowadzenia działalności gospodarczej.