sprzedaż - Lokal użytkowy - Słupsk

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: L004
Status oferty: aktualna
Cena: 59000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Słupsk
Osiedle: Stare Miasto
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pomieszczeń: 2
Powierzchnia: 32 m²
Przeznaczenie: handlowo-usługowe
Lokalizacja

Słupsk, Stare Miasto
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Lokal użytkowy o pow. 32 m2 położony na parterze Centrum Handlowego \"WOKULSKI\" w Słupsku. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń (główna sala sprzedaży i zaplecze socjalne). Do lokalu prowadzą dwa wejścia - z wewnętrznej alejki hali i osobne wejście z ulicy. Stan lokalu bardzo dobry: W hali sprzedaży na podłodze terakota, na ścianach gładzie. W zapleczu socjalnym na podłodze terakota, na ścianach gładzie i glazura, zlew. WC wspólne na terenie Centrum Handlowego.

Ogrzewanie części wspólnych budynku z sieci miejskiej. Ciepła woda z sieci miejskiej. Koszty miesięczne utrzymania wynoszą ok. 1000 zł. (w tym całodobowa ochrona i sprzątanie, klimatyzacja i ogrzewanie części wspólnych budynku, podatek gruntowy i podatek od nieruchomości, fundusz remontowy i fundusz reklamowy - w nim utrzymanie strony internetowej obiektu i usługi z zakresu reklamy dla właścicieli wszystkich boksów).

Forma własności: zabezpieczenie prawne sprzedaży udziałów w „Hali Targowej” sp. z o.o. w Słupsku.

Centrum Handlowe \"WOKULSKI\" jest dwukondygnacyjnym pasażem handlowo-usługowym, usytuowanym w samym centrum miasta. Obiekt o nowoczesnym architektonicznie kształcie, wyposażony w klimatyzację, windę oraz Hot Spot internetowy.

Na powierzchni ok. 2000 m.kw. znajduje się 70 butików, punkt gastronomiczny oraz dyskont. Dookoła obiektu znajduje się około 150 miejsc parkingowych.

Centrum jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na pierwsze piętro można dostać się windą.