sprzedaż - Dom - Osieki Słupskie

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: D035
Status oferty: aktualna
Cena: 130000 zł
Lokalizacja: Gmina: Ustka
Miescowość: Osieki Słupskie
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Ilość pokoi: 2
Powierzchnia domu: 46 m²
Ogrodzenie: Tak
Powierzchnia działki: 1311 m²
Piwnica: Nie
Garaż: Nie
Ogrzewanie: piec
Rodzaj zabudowy: bliźniak
Lokalizacja

Osieki Słupskie,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 256 m2 oraz działka budowlano- usługowa o powierzchni 1 055 m2. Na parterze budynku znajduje się lokal mieszkalny o powierzchni 46,90 m2, który składa się z 2 pokoi, kuchni i przedpokoju. Z przedpokoju wejście do większego pokoju o pow. 20 m2 oraz do kuchni. Z kuchni wejście do mniejszego pokoju o powierzchni 15 m2. W kuchni znajduje się piec grzewczy na węgiel, kuchenka gazowa (butla) oraz wydzielone zostało miejsce na wannę oraz WC. Z przedpokoju wejście na obszerny strych, który także można zaadaptować na cele mieszkalne. Wszystkie okna drewniane starszego typu, ściany malowane, na podłogach wylewka betonowa i płyty przykryte dywanami lub wykładziną. Dach kryty eternitem. Do budynku doprowadzony prąd, gminna sieć wodno-kanalizacyjna. Budynek wymaga remontu i adaptacji według potrzeb nabywcy.

W cenie nieruchomości działka budowlana z usługami towarzyszącymi o powierzchni 1 055 m2, bezpośrednio przyległa do działki zabudowanej domem.

Osieki Słupskie położone są 1 km od drogi Słupsk – Rowy. Stąd blisko nad morze – do Ustki ok. 19 km jak i nad Jezioro Gardno 7 km.