sprzedaż - Działka - Głobino

Lokalizacja: os. Batorego 12, Słupsk
Powierzchnia: 67 m2
Ilość pokoi: 3
Cena: 250 000 zł

Cechy nieruchomości
Nr oferty: G024
Status oferty: aktualna
Cena: 200000 zł
Lokalizacja: Gmina: Słupsk
Miescowość: Głobino
Rynek: wtórny

Szczegóły oferty
Powierzchnia działki: 10746 m²
Typ działki: budowlana
Dojazd: asfaltowy
Gaz: brak
Kanalizacja: w drodze
Prąd: dalej
Woda: w drodze
Szambo: Nie
Lokalizacja

Głobino,
(dokładny adres podajemy po kontakcie z nami)

Agent prowadzący

Bogumiła Augustyn

698 139 506
biuro@ibis.slupsk.pl

Opis oferty

Niezabudowana działka o powierzchni 10 746 m2 położona w Głobinie, przy drodze powiatowej w kierunku na Warblewo. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, przyległa krótszym bokiem do gminnej drogi asfaltowej. Dla działki wydano warunki zabudowy dla realizacji zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, wolnostojącej, które określają możliwość podziału terenu na mniejsze działki budowlane (7), 2 działki rolne oraz 1 na wydzielenie wewnętrznej drogi dojazdowej.

Planowane budynki mieszkalne parterowe z użytkowym lub nieużytkowym poddaszem o maksymalnej wysokości 9,5 m. Dach dwu lub wielospadowy, symetryczny o nachyleniu połaci dachowych pod kątem 27-45 stopni, kryty dachówką lub materiałem dachówko podobnym w kolorze ceglastym, zieleni grynszpanowej, grafitowym lub w kolorze ciemnego brązu. Intensywność zabudowy powstałych działek do 30%.

Ponadto działka posiada uzgodnienia dotyczące podłączenia powstałych działek do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej. Pozostałe media do uzgodnienia z operatorami sieci. Teren działki płaski, bez nasadzeń, lekko wznosi się w kierunku północnym.

W sąsiedztwie niska zabudowa mieszkaniowa oraz tereny rolne. W Głobinie szkoła, sklepy, kościół. Dogodny dojazd do Słupska.